Eurovipnet - Niezależny zespół przedsiębiorców

Artykuły i porady » Lekarz Radzi

Lepsze zdrowie dla każdej kobiety

Wydrukuj artykuł

Nature's Precise Cream
Naturalny progesteron w kremie
Producent: Sarati Labolatories
KREM ORYGINALNY
Manufactured by (wyprodukowano): Sarati International, LTD, USA

Pojemność: 56 g. 56 g kremu zawiera 1,6 % ( ok. 960 miligramów ) naturalnego progesteronu.

Krem NPC to progesteron wytwarzany z dzikiego yamu. Ma taką sama budowę chemiczną jak ten produkowany przez ciało ludzkie. W związku z tym nie wywołuje skutków ubocznych. Jest on z łatwością metabolizowany a w miarę potrzeby wydalany przez organizm. Można go stosować równocześnie z innymi lekami i preparatami. Od 65 lat z powodzeniem jest stosowany przez lekarzy w USA. Stosowanie NPC nie hamuje produkcji progesteronu przez organizm ludzki.

NATURALNY PROGESTERON NPC Natures Precise Cream For Women uzyskany z dzikiego yamu Dioscorea Villosa W latach 30 naukowcom udało się uzyskać z dzikiego yamu progesteron, mający identyczną budowę chemiczną jak ten wytwarzany w organizmie ludzkim.KREM WYKONANY W LABORATORIUM \"SARATI\" w KALIFORNII

NATURALNY PROGESTERON ZAWARTY W NPC Natures Precise Cream For Women

Stosowanie naturalnego progesteronu w ilościach fizjologicznych nie hamuje produkcji progesteronu przez organizm. Potrafi on metabolizować naturalną postać progesteronu i w przypadku nadmiaru wydalać. Ponadto w niektórych przypadkach po kilku miesiącach stosowania naturalnego progesteronu ciało kobiety potrafiło we własnym zakresie wytworzyć wystarczającą ilość progesteronu. Stosowanie NPC Natures Precise Cream z zawartością naturalnego progesteronu pozwoli przywrócić organizmowi równowagę hormonalną, osiągnąć pełnię zdrowia na poziomie fizycznym, psychicznym i emocjonalnym.

W jaki sposób? Naturalny progesteron chroni organizm przed szkodliwym działaniem estrogenu, przed skutkami promieniowania, niedotlenienia tkanek i narządów, a nawet szkodliwym działaniem stresu. Jest bardzo skuteczny w przypadkach zespołu napięcia przedmiesiączkowego, nieregularnego miesiączkowania, objawów menopauzy (uderzeń gorąca, pocenia nocnego, bezsenności, zmian nastroju, depresji, drażliwości),osteoporozy, włókniaków macicy, endometriozy, depresji poporodowej, cyst jajników, nadciśnienia krwi, pomaga schudnąć (szczególnie w otłuszczeniu brzucha, bioder, ud). Ma znaczące działanie odmładzające, ponieważ uzupełnienie ubywającego z wiekiem progesteronu pozwala utrzymać skórę w doskonałej młodzieńczej kondycji. Stosując naturalny progesteron stwierdzić można ogólną poprawę samopoczucia, przypływ energii, lepszy sen, powrót libido, poprawę stanu skóry (mniej sucha i mniej pomarszczona). A oto kilka informacji na temat potrzeby utrzymywania równowagi hormonalnej w organizmie kobiety.___ Dla zachowania równowagi hormonalnej organizmu, stosunek ilościowy progesteronu i estrogenu musi utrzymywać się na stałym, optymalnym poziomie.

Progesteron ma równoważące, opozycyjne wobec estrogenu działanie. Brak tej równowagi doprowadza do powstania zespołu dominacji estrogenu, który powoduje wiele niekorzystnych objawów , ponieważ bez antagonistycznego działania progesteronu, estrogen wykazuje działania toksyczne. Niektóre objawy dominacji estrogenu: -bóle głowy, bezsenność, alergie, depresja, drażliwość, nieregularne miesiączki, osteoporoza, przyrost tkanki tłuszczowej, liszaj rumieniowaty, rak jajników, macicy, piersi, zmiany nastroju, tkliwość piersi, zatrzymanie wody, wypadanie włosów, intensywniejsze objawy starzenia, brak koncentracji, zmiany nastroju itpMENOPAUZA Wiele z tych objawów nasila się w okresie klimakterium, kiedy to poziom estrogenu (owszem) spada o 40-60 % ale poziom progesteronu obniża się prawie do zera. Dlatego tak ważne jest uzupełnianie w tym okresie poziomu progesteronu dla zachowania równowagi hormonalnej. Pozwoli to ograniczyć dokuczliwe dla wielu kobiet objawy. Ponadto nadmiar estrogenów może mieć olbrzymi wpływ na nasze zdrowie, ponieważ ich działanie obejmuje cały organizm. - osłabia działanie hormonów tarczycy, podwyższa krzepliwość krwi przez co przyczynia się do powstawania zakrzepów krwi i zwiększa ilość zatorów, zatrzymuje sól i wodę w organizmie, zwiększa ryzyko chorób serca, powoduje nadciśnienie, obniża poziom cukru we krwi, zwiększa ryzyko choroby serca, powoduje depresję i bóle głowy, zwiększa odkładanie tkanki tłuszczowej (dlatego z wiekiem trudniej jest schudnąć), zwiększa ryzyko powstawania włókniaków, mięśniaków i raka macicy, piersi oraz jajników, zwiększa produkcję prolaktyny która upośledza pamięć, przyspiesza procesy starzenia się organizmu itp...

Stosowanie NPC Natures Precise Cream przywraca zaburzoną równowagę hormonalną. Początki zachwiania równowagi hormonalnej u kobiet mogą występować już po 35 roku życia. Zatem objawy klimakterium mogą pojawić się na 10-20 lat przed menopauzą czyli zatrzymaniem menstruacji. Częstym tego objawem jest brak owulacji, która jest warunkiem koniecznym do powstawania w jajniku tzw. ciałka żółtego-miejsca, w którym produkowany jest progesteron. Powstaje wobec tego sytuacja, w której wysoki poziom estrogenu nie jest równoważony odpowiednią ilością progesteronu. Daje to zespół dominacji estrogenu i początek objawów typowych dla klimakterium. Wraz z pojawieniem się cyklów bezowulacyjnych rozpoczyna się proces osteoporozy, którego przyczyną jest niedobór progesteronu-hormonu budującego kości. Również w tym przypadku uzupełnienie niedoboru progesteronu zapobiega rozwojowi procesu osteoporozy.

Naturalny progesteron zawarty w kremie NPC chroni przed działaniem estrogenu, przed stresem, promieniowaniem, wolnymi rodnikami, i innymi problemami związanymi z degeneracją tkanek i starzeniem się. Odwraca chemiczne zmiany zachodzące w tkance łącznej i przywraca wiele funkcji starzejącej się skóry. Powoduje, że stara i cienka skóra staje się grubsza i bardziej regularna. Ma również działanie nawilżające. W praktyce oznacza to wygładzenie zmarszczek, uzyskanie efektu sprężystej, jędrnej skóry na całym ciele, wygładzenie zmian celulitowych, a co za tym idzie poprawę samopoczucia i własnego zadowolenia.

NAPIĘCIE PRZEDMIESIĄCZKOWE Szacuje się, że 50 % kobiet cierpi na zespół napięcia przedmiesiączkowego (premenstrual syndrom). Spośród nich u 10 % objawy występują w takim nasileniu, że uniemożliwia im to normalne funkcjonowanie w rodzinie i w życiu zawodowym. Objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego nasilają się z wiekiem. Niekiedy pojawiają się już z pierwszą miesiączką.

Najczęściej jednak skarżą się na nie kobiety ok.35 roku życia. U podłoża zespołu przedmiesiączkowego leży brak równowagi hormonalnej.Dominujący estrogen powoduje objawy, z którymi kobiety nie mogą sobie poradzić (opisywałam je powyżej). Może mieć tu również znaczenie stres, powodujący wzrost kortyzolu blokującego receptory progesteronowe i hamującego jego wytwarzanie. Uzupełnienie progesteronu jest niezbędne aby odblokować receptory progesteronowe, nawet jeśli poziom progesteronu jest w normie. W stresie wzrasta także poziom prolaktyny, który hamuje produkcję progesteronu. Stosowanie naturalnego progesteronu zawartego w NPC Natures Precise Cream hamuje produkcję prolaktyny. Naturalny progesteron pobudza własną syntezę, co oznacza, że nie tylko nie hamuje jego produkcji w organizmie, ale może przywracać wcześniej ograniczoną zdolność jego wytwarzania. NPC Natures Precise Cream to produkt dla kobiet w każdym wieku !!! Ma działanie zarówno pielęgnacyjne-podtrzymujące młodość, jak również regenerujące-w późniejszym okresie. Naturalny progesteron nie powoduje żadnych działań ubocznych, nie powoduje negatywnych interakcji z żadnym innym lekiem.

SPOS�\"B STOSOWANIA :- okresie premenopauzy- \" menopauzy- zespole napięcia przedmiesiączkowego- osteoporozie- endometriozie- nieregularnych miesiączkach- mięśniakach macicy- cystach jajników- erozji i dysplazji szyjki macicy- torbielowatym zwyrodnieniu gruczołu sutkowego- po usunięciu macicy, jajników.

W zależności od schorzenia, czy ma się jeszcze miesiączkę czy nie - różnie się ten preparat stosuje.Kobiety w okresie premenopauzy (JEŻELI NIE BIORĄ HORMON�\"W- bo wtedy inaczej się używa) powinny stosować 1/4 - 1/2 opakowania kremu od 15 do 26 dnia cyklu, wcierając 1 miarkę kremu wieczorem i 1/2 miarki rano. Pierwszy dzień cyklu to pierwszy dzień miesiączki. Jeżeli krwawienie zacznie się przed 26 dniem lub przed dniem, w którym normalnie powinno się zacząć), należy odstawić progesteren, odliczyć 15 dni i zacząć znów stosować krem.Jeżeli cykl kobiety jest dłuższy lub krótszy od 28 dniowego cyklu- krem stosować na 2 tygodnie przed oczekiwaną menstruacją.Czyli: przy 30 dniowym cyklu- bierzemy od 17 do 28 dnia, przy 26 dniowym cyklu stosować od 13-24 dnia.MOŻNA STOSOWAĆ na twarz jak również pozostałe partie ciała.

Jak zakupić?
e-mail: biuro@eurovipnet.9com.pl

Powrót na górę