Eurovipnet - Niezależny zespół przedsiębiorców

Czy płacą ci za robienie zakupów?

Konsumenci wydają coraz więcej pieniędzy w gigantycznych centrach sprzedaży hurtowej i na internetowych witrynach rabatowego handlu internetowego. Ale gdy kupujemy taniej, nie zawsze oznacza to, że kupujemy mądrzej. Oto kilka prowokujących do myślenia pytań, które powinni sobie zadać konsumenci:

  • Czy twój ulubiony sklep zapłacił ci kiedykolwiek za to, że polecałeś ich produkty innym?
  • Czy sklep zaoferował ci kiedykolwiek rabaty na każdy produkt, który kupujesz?
  • Czy sklep płaci ci za każdym razem, gdy ty w nim płacisz?
  • Czy sklep zaproponował ci kiedykolwiek, aby stał się równorzędnym partnerem?
  • Czy wzbogaciłeś się dzięki eksplozji e-Handlu?

Plan Pro-sumenta:

Kreowanie bogactwa poprzez dokonywanie mądrzejszych zakupów.

Ale istnieje sposób, dzięki któremu te 99,999 % ludzi może "mieć to, co posiadają producenci", bez wielomilionowych inwestycji. Dzięki przyswojeniu sobie, praktykowaniu i nauczaniu innych sprawdzonego systemu kreowania bogactwa zwanego pro-sumpcją, zwyczajni ludzie mogą zapewnić sobie nadzwyczajny dochód.

Pro-sumpcja jest dla przeciętnych ludzi naturalnym sposobem na wykreowanie nadzwyczajnego bogactwa. Dlaczego?

Ponieważ, gdy pro-sumujemy, zwielokrotniamy nasze umiejętności konsumenckie, a jeżeli jest jedna jedyna rzecz, w której większość ludzi jest biegła, to jest to konsumpcja!

Nie jesteśmy jednak biegli w zakresie produkowania bogactwa. Tym niemniej, pro-sumując stajemy się partnerami doświadczonego producenta. Jako pro-sumenci mamy zadanie kupować produkty i usługi od producenta i polecać te produkty i usługi naszym znajomym. Zadaniem producenta jest wytwarzać, magazynować i dostarczać te produkty.

Producent wynagradza nas wypłacając nam rabaty i premie za rekomendację. W zamian za to, my zwiększamy popyt na produkty producenta. Jest to formuła, w której wszyscy odnoszą korzyść. My pro-sumenci robimy to, w czym jesteśmy dobrzy. Producent robi to, w czym on jest dobry. I wszyscy zarabiają pieniądze.

Nawiązując współpracę pro-sumencką z producentem możemy czerpać korzyści związane z byciem producentem bez przyjmowania na siebie związanych z tym niedogodności. Jako pro-sumenci możemy zarabiać pieniądze, gdy je wydajemy. Przeciętni ludzie, którzy pragną wykreować większe bogactwo dla siebie i swoich rodzin, nie są zmuszeni do ograniczenia konsumpcji. Potrzebują zacząć pro-sumować!