Eurovipnet - Niezależny zespół przedsiębiorców

Artykuły i porady » Zdrowie i profilaktyka

Instytut Zdrowia

Wydrukuj artykuł

\"Nutrilite™

W tym miesiącu otwiera swoje podwoje Centum Optymalnego Zdrowia w Instytucie Zdrowia N. Jest to nowoczesne centrum poświęcone badaniom, nauce o odżywianiu, zdrowiu, sprawności fizycznej. Jest ono w pełni interaktywne, ma cel edukacyjny, będzie promować zdrowy styl życia i markę N.

\"\"

Centrum mieści się w Buena Park w Kalifornii. Zostało stworzone po to, aby wspierać świadomość i zrozumienie roli zdrowego odżywiania poprzez swoją działalność edukacyjną, szkoleniową i profilaktyczną. Nowy budynek o powierzchni 3250 m² mieści wiele sal konferencyjnych, specjalnych miejsc do spotkań z Niezależnymi Przedsiębiorcami oraz sal wystawowych pokazujących historię marki, dokonania naukowe . Znajduje się tam także specjalne audytorium, centrum do oceny stanu zdrowia oraz laboratoria badawcze.

\"\"

Marka i produkty  mają na celu pomagać ludziom żyć lepiej i zdrowiej poprzez dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, które wniósł do firmy Carl Rehnborg. Centrum Optymalnego Zdrowia jest kamieniem milowym na drodze do osiągnięcia tego celu. Centrum zostało wyposażone w odpowiednie zaplecze i narzędzia do tego, aby wspierać misję Instytutu Zdrowia  i motywowania ludzi do dbania o zdrowie. Droga do osiągnięcia poprawy stanu zdrowia ma swój początek w Centrum Optymalnego Zdrowia – zapraszamy do tej niezwykłej przygody edukacyjnej.


Powrót na górę