Eurovipnet - Niezależny zespół przedsiębiorców

Kategoria: Biznes

Dr Bill QuainEra PRO-SUMENTA

Era PRO-SUMENTA

Magazyn "FORTUNE" nazywa nowe tysiąclecie "ERĄ KONSUMENTA". Nie bez powodu. W dobie handlu internetowego i ekspansji sklepów rabatowych ceny na produkty i usługi nieustannie spadają, dzięki czemu konsumenci "oszczędzają" miliardy dolarów każdego roku.

Ale zastanówmy się - czy klienci naprawdę oszczędzają, gdy kupują z rabatem? Czy może wpadają w długi, podczas gdy wielkie firmy handlowe osiągają rekordowe zyski?
Gdy kupujesz towar wart 100 złotych z 20% upustem, nie "oszczędzasz" 20 złotych. Wydajesz 80 złotych! Gdy uszczuplasz stan swego posiadania o 80 złotych, aby kupić dobra konsumpcyjne, tracisz możliwość zainwestowania tych 80 złotych i uzyskania zysków. Dlatego właśnie konsumpcja w tak wielkim stopniu przyczynia się do zmniejszania Twojego stanu posiadania - sprawia ona, że pomniejszasz swój majątek, a nie pomnażasz.

Większość konsumentów nigdy nie osiągnie stanu finansowego bezpieczeństwa, ponieważ na skutek reklam, są skłonni kupować produkty i usługi, które z czasem tracą wartość. Konsumpcyjny sposób myślenia prowadzi do kurczenia się majątku i kurczenia się marzeń.

Wielkie sklepy, które oferują klientom największe rabaty, równocześnie kreują bogactwo, osiągając rekordowe zyski dla swoich udziałowców. Produktywny sposób myślenia prowadzi do inwestowania pieniędzy, z myślą o osiąganiu zysków i pomnażaniu majątku. Jest on kluczem do kreowania bogactwa.

Dzisiaj, dzięki rewolucyjnej idei, zwanej PRO-SUMPCYJNYM SPOSOBEM MYŚLENIA, przeciętni ludzie mogą skorzystać z dobrodziejstw obu światów - mogą kreować bogactwo, równocześnie konsumując! Dlatego właśnie PRO-SUMPCYJNY sposób myślenia polega na dokonywaniu mądrzejszych, a nie tańszych zakupów. Pro-sumenci posiadają więcej, ponieważ myślą, tak jak sklep. Gdybyś był właścicielem sieci sklepów Wal-Mart, nie dokonywałbyś zakupów w sklepach K-Mart. W rezultacie, pro-sumenci posiadają swój własny "sklep" który nazywa się MÓJ SKLEP. Pro-sumenci uczą się kupować w sklepie MÓJ SKLEP i następnie nauczają tego innych, dzięki czemu mogą kreować bogactwo podczas wydawania pieniędzy. Pro-sument buduje swój własny biznes ...., ale budując go, nie jest pozostawiony samemu sobie.

Ta prosta idea rewolucjonizuje sposób zarabiania i wydawania pieniędzy. Gdy zmienisz swoje myślenie i nawyki zakupowe z krótkoterminowego sposobu myślenia konsumenta na długoterminowy sposób myślenia pro-sumenta, będziesz mógł zmienić swoje życie.

Jeśli jesteś zainteresowany(na) opisaną wyżej pozycją, skontaktuj się z nami:

Eurovipnet

ul. Niecała 18/4, 20-080 Lublin
tel: (0-81) 743-65-32
kom: 602-355-868
e-mail:
Gadu-gadu: 1883577